ПП Борщагівка, вул. Кооперативна, буд. 1
+38 (066) 3830453
cdut.apelsin@gmail.com

1 червня — Міжнародний день захисту дітей!

Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс"

1 Червня — Міжнародний день захисту дітей! 

Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.
Вперше Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в 50 країнах вже наступного 1950 року. Відтоді подія стала однією з наймасштабніших у всьому світі. Головна мета свята — привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.

31 травня 2024 року в КЗПО «ЦДТЮ «Апельсин Плюс відбулась концертна програма «Країна під назвою – Дитинство» до Міжнародного дня захисту дітей. В якій прийняли участь вихованці закладу, педагоги та батьки. Директор закладу Владислава ШЕВЧЕНКО нагородила найактивніших вихованців закладу, побажала творчого натхнення, розвитку та нових перемог!  Щиро дякуємо всім учасникам концерту, дітям, батькам, керівникам гуртків за старання, результат та успіхи вихованців, які всі побачили на заході приуроченому до Міжнародного дня захисту дітей! Також відбувся аукціон «Слава Героям, Слава ЗСУ!» для наших військових. До 03 червня триває збір для ЗСУ, хто має бажання, приєднуйтесь до благодійної справи та донатьте на рахунок, який знаходиться в закріплених повідомленнях вгорі стрічки! (посилання на фото звіт).

Також до Міжнародного дня захисту дітей відбулися майстер-класи:

Майстер-клас зі створення креативної художньої роботи «ПРИВІТ, ЛІТО!», який продемонструвала Наталія Бондаренко — керівник образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії». Літо радісна пора, їй радіє дітвора. Влітку весело усім і дорослим і малим (див. посилання на фото звіт );

Майстер-клас з виготовлення фоторамок «ФОТО НА ЗГАДКУ», який продемонструвала Тетяна Нестерук — керівник декоративно-ужиткового мистецтва «Територія творчості». Як вузька галузь декоративно-ужиткового мистецтва, рама пройшла довгий шлях розвитку. Найпоширенішим матеріалом для рам стало різьблене дерево, пофарбоване чи золочене. Але експерименти з оздобленням рам продовжувались. У 20 столітті для рам почали використовувати також пластмаси. А техніка декупаж та новітні клеї дозволяють прикрашати прості дерев’яні рами чим завгодно — стазами, намистинами, незвичними ґудзиками. Вихованці КЗПО «ЦДТЮ «Апельсин Плюс» створили фоторамки на пам’ять, фото зроблені на локаціях фотозон, які були створенні для заходу до Міжнародного дня захисту дітей вложили у рамку зроблену власноруч. Що вийшло в маленьких друзів, давайте подивимось (див. посилання на фото звіт);

Майстер-клас з декорування еко-сумок «МОРОЗИВО — СМАК ЛІТА», який продемонструвала Світлана Макогон — керівник декоративно-ужиткового мистецтва «Майстерня народних мистецтв» (див. посилання на фото звіт). Морозиво від Світлани Макогон у вигляді декорування еко-сумок;

Майстер — клас з малювання пишною фарбою «ЛІТНЯ ПРОХОЛОДА», який продемонструвала Катерина Борисова — керівник гуртка образотворчого мистецтва «Вернісаж барв». Діти із задоволенням створили морозиво із пишної фарби, дуже реалістично, виникає бажання скуштувати морозива і насолодитись літньою прохолодою (див. посилання на фото звіт).

Майстер — клас з техніки кавового живопису «COFFEE ART», який продемонструвала Юлія Мельниченко — керівник гуртка образотворчого мистецтва «Палітра ідей». Кавовий живопис — це напрям у сучасному мистецтві, де використовують каву, корицю або какао для малювання картин. Зверніть увагу, які красиві малюнки створили вихованці закладу  (див. посилання на фото звіт).

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в КЗПО ЦДТЮ «Апельсин Плюс» була організована благодійна ярмарка «Діти за мир». Метою якої є збір на ЗСУ та передання коштів в Благодійний фонд Сергія Гулієва «Безпечний регіон». В благодійній ярмарці взяли участь такі гуртки:

Англійська мова «English Club»(керівник Маргарита Берегова);
Англійська мова «Level Up» (керівник Леся Тритиниченко);
Декоративно-ужиткове мистецтво «Територія творчості» (керівник Тетяна Нестерук);
Декоративно-ужиткове мистецтво «Майстерня народних мистецтв» (керівник Світлана Макогон);
Декоративно-прикладне мистецтво «Дизайн&Декор» (керівник Ольга Сніцаренко);
Декоративно-прикладне мистецтво конструювання та моделювання «Основи модельєра»(керівник Ольга Сніцаренко);
Образотворче мистецтво «Палітра ідей» (керівник Юлія Мельниченко);
Образотворче мистецтво «Кольорові фантазії» (керівник Наталія Бондаренко);
Образотворче мистецтво «Вернісаж барв» (керівник Катерина Борисова);
Ранній розвиток «Smart Kids»(керівник Світлана Фомська);
Фотомистецтво «Юні фотоаматори» (керівник Катерина Капущак).

На ярмарці були презентовані кондитерські вироби та роботи декоративно-ужиткового, декоративно-прикладного мистецтв. Малюнки- образотворчого мистецтва, солодощі від гуртків англійської мови «English Club», «Level Up», смаколики та аквагрим від гуртка раннього розвитку «Smart Kids», Катерина Капущак зробила фотозйомку заходу (гурток «Юні фотоаматори»). Дякуємо всім керівникам гуртків та батькам, які приймали участь у нашому заході до Міжнародного дня захисту дітей (див. посилання на фото звіт).

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть мами!
Ми бажаєм нині вам багато
З Днем захисту дітей,
Із вашим святом!

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей !!!