ПП Борщагівка, вул. Кооперативна, буд. 1
+38 (066) 3830453
cdut.apelsin@gmail.com

1 жовтня — День Захисників і Захисниць України!

Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс"

1 жовтня, Україна вперше відзначає нову дату — День Захисників і Захисниць України!

У рамках інноваційного освітньо-виховного проєкту «Нащадки нескорених» Борщагівської громади , у КЗПО «ЦДТЮ «Апельсин Плюс» спільно з КЗ СК «Борщагівська мистецька школа», Центром культури та дозвілля Борщагівської громади відбувся захід присвячений для наших військовослужбовців.

До закладу завітали шановні гості,наші захисники: Максим Михайлович Сніцаренко, Руслан Сергійович Шишко,Володимир Іванович Лютий , Сергій Володимирович Вікарчук та Євгеній Євгенович Костенко !! Вихованці закладів позашкільної освіти , подарували їм частинки своєї душі та творчості ! І безмежну кількість слів вдячності та віри в Перемогу України !
Також своїм співом чарували Надія Севрук та Людмила Клименко — учасниці ансамблю народної та авторської пісні «Перлина Петропавлівки» (керівник народний артист України — Андрій Верес) та виконання оригінального жанру за участі Заслуженого артиста України — Ігоря Ратушного .

Вихованці «ЦДТЮ «Апельсин Плюс» подарували захисникам обереги, виготовлені на майстер — класі «Ангел Перемоги» та свої художні роботи з побажаннями !

Щиро вітаємо всіх Захисників та захисниць зі святом!
Нехай Бог завжди захищає Вас від усіх бід! У цей важливий день хочу побажати Вам здоров’я, удачі в службі та кар’єрного зростання! Родинного затишку,тепла, віри в найкраще, радості від кожного дня, спокійних та тихих ночей. Мирного неба над головою та щастя !

Нехай Перемога України прийде скоріше !

Ми віримо в це!
Віримо у Вас!
З нами Бог!