ПП Борщагівка, вул. Кооперативна, буд. 1
+38 (066) 3830453
cdut.apelsin@gmail.com

Екскурсія до Національного військово-історичного музею України.

Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс"

В рамках інноваційного освітньо-виховного проєкту «Нащадки нескорених» Борщагівської територіальної громади з нагоди Дня Збройних Сил України — 02 грудня відбулася захоплююча екскурсія до Національного військово-історичного музею України. (Див. посиляння)
Вихованці закладу відвідали безліч цікавих експозицій музею , ознайомилися з питаннями вітчизняної воєнної історії та імена її творців – звитяжних воїнів, борців, захисників від княжих дружинників до героїв АТО, від витоків козаччини до полків армії УНР та воїнів УПА. На відміну від більшості музеїв Києва, ми говоримо не лише про минуле, а й про сьогодення Збройних Сил України, про їх жертовну боротьбу з агресором заради свободи та територіальної цілісності нашої держави.

Відкрили для себе нові цікаві факти з історії зброї та військового спорядження, прапорництва та нагородної символіки. Це дозволило краще зрозуміти історичну, культурну та духовну спадщину сучасних Збройних сил України.

Також відвідали розширене музейне заняття зі зброєю ,яке включає розбирання та збирання: автоматів Калашнікова (АК, АК-74), спорядження магазинів, а також знайомство з пістолетом Макарова (ПМ), автоматичним пістолетом Стєчкіна (АПС), снайперською гвинтівкою Драгунова (СВД), ручним кулеметом Калашнікова (РПК-74), кулеметом Калашнікова модернізованим (ПКМ), під ствольним гранатометом ГП-25 з боєприпасам до нього, а також з ручними гранатами Ф-1 та РГД-5. (Див. посиляння)

Вдячність керівнику гуртка військово-патріотичного виховання «Джура» — Вікарчуку Сергію Володимировичу Сергій Вікарчук, за організацію та відданість справі!!