ПП Борщагівка, вул. Кооперативна, буд. 1
+38 (066) 3830453
cdut.apelsin@gmail.com

З Днем батька!

Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс"

16 червня в Україні відзначають День батька 2024, а всі татусі отримують привітання і слова подяки. Це досить молоде свято, засноване за указом Петра Порошенка в 2019 році. Однак сам Всесвітній день батька існує ще з 1966 року і був вигаданий у США. В Україні, як і в більшості країн світу, свято відзначають у третю неділю червня.
Батько — це один із двох найближчих людей у нашому житті, який завжди підтримає мудрою порадою і навчить працювати руками. У День батька в Україні привітайте тата і подякуйте за внесок виховання. (посилання на фото звіт).

  • До Дня батька вихованці гуртка «Level Up» (керівник Леся Тритиниченко) презентують фото татусів із донечками та синочками. Теплі та щирі посмішки сяють із світлин. Пропонуємо переглянути  (посилання на фото звіт).
    Шевченко Оксана, Мельник Вікторія, Сніцаренко Єгор, Козій Артем, Фомський Гліб, Шаповалова Уляна.
  • До Дня батька вихованці гуртка декоративно — ужиткового мистецтва «Майстерня народних мистецтв» (керівник Світлана Макогон) приготували подарунок до свята своїм татусям. Бути батьком це і складно, і радісно, але в будь-якому випадку, це —  щастя! Бажаємо багато сил, коштів та терпіння для виконання такої почесної ролі — Батька!  (посилання на фото звіт).
  • З Днем батька вітає гурток вокального мистецтва «Beautiful Voices» (керівник Вікторія Довгалюк). Бажаємо кожному батьку здоров’я міцного, благополуччя, мирного неба. Кавер «Наш тато герой!» виконує вокальний ансамбль «Апельсинки» для всіх військових, наших Героїв, які захищають Батьківщину. В Бога дуже просимо миру, щоб кожен тато, дідусь повернулися живими додому до своїх діточок та родин.  (посилання на фото звіт).

Миру, злагоди, здоров’я,
Ми бажаємо татусям усім.
Свято це нехай дарує,
Здійснення прекрасних мрій.

Слава Україні! Героям слава! Зі святом! Наші дорогі захисники!
КЗПО ЦДТЮ «Апельсин Плюс» щиро вітає зі святом всіх татусів!