Тиждень безпеки життєдіяльності «Безпека — це перш за все!»
В рамках тижня безпеки життєдіяльності «Безпека — це перш за все!» в гуртку образотворчого мистецтва «Палітра ідей» (керівник Мельниченко Ю.М.) вихованці пройшли квест-гру «Правила безпеки життєдіяльності під час зимових канікул» де кожен учасник отримав диплом (посилання на фото звіт). В гуртку декоративно-ужиткового мистецтва «Територія творчості» (керівник Деркач Алла) провели бесіду про поводження з електроприладами та…
Читати Далі