ПП Борщагівка, вул. Кооперативна, буд. 1
+38 (066) 3830453
cdut.apelsin@gmail.com

Благодійна ярмарка «Діти в підтримку захисників»

Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс"

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості «Апельсин Плюс» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області долучився до благодійної справи, провівши на території свого закладу благодійну ярмарку «Діти в підтримку захисників», зібравши 36 500 гривень, передавши всі вилучені кошти до БО БФ Сергія Гулієва «Безпечний регіон» м.Вишневе, а частинку своєї праці та творчості у вигляді донату для ЗСУ для подальших потреб наших військовослужбовців!!!

Відбулась концертна програма, в ній прийняли участь всі гуртки художньо-естетичного напрямку, співали, танцювали, розповідали вірші!
Також під час концертної програми традиційно відбулося нагородження найактивніших вихованців закладу за 2022/2023 навчальний рік!

Відбулась також презентація символіки закладу позашкільної освіти: логотип, герб та символічне підняття прапору храму творчості.

Родзинкою заходу, після завершення концертної програми стала благодійна ярмарка «Діти в підтримку захисників», в якій прийняли участь всі вихованці їх батьки та керівники гуртків!

Дякуємо, кожному, хто долучився до благодійної справи! Ви — нереальні!
Ми — незламна нація!
Перемога за нами!
Наближаємо Перемогу разом!