ПП Борщагівка, вул. Кооперативна, буд. 1
+38 (066) 3830453
cdut.apelsin@gmail.com

Флешмоб «Ми одягнемось в кольори веселки»

Центр дитячої та юнацької творчості "Апельсин Плюс"

З 10 по 14 червня 2024 року КЗПО ЦДТЮ «Апельсин Плюс» провели флешмоб «Ми одягнемось в кольори веселки».

ДЕНЬ 1 — ЖОВТИЙ!

Жовтий колір характеризує оригінальність, радість, веселий настрій та свободу. Цей колір допомагає подолати труднощі, сприяє концентрації уваги. Людям, які віддають перевагу жовтому кольору, притаманна висока самооцінка, впевненість у собі і кмітливість. У психології жовтий колір часто асоціюється з емоціями, такими як радість, оптимізм, щастя, дружелюбність та впевненість у собі. Він також може викликати почуття комфорту та умиротворення, стимулювати мислення та концентрацію, що робить його ідеальним для робочих та навчальних приміщень (посилання на фото звіт).

ЖОВТИЙ КОЛІР ОДЯГАЄМО — АПЕЛЬСИН ПЛЮС ПРЕЗЕНТУЄМО!

 

ДЕНЬ 2 — БЛАКИТНИЙ!

Блакитний колір – це символ вразливості, прихильності, вірності. Ті, хто поставив блакитний колір на перше місце, у хвилини невдач легко впадають у відчай. Це типовий інфантильний тон, і якщо йому надає перевагу доросла людина, значить, вона зберегла у собі “дитину” і пов’язані з цим риси характеру. Блакитний колір говорить про свободу, безтурботність, схильності до зміни обстановки .
Це колір артистів, причому зовсім не обов’язково артистів за професією. Такі люди люблять життя, люблять грати в ньому красиві ролі, обожнюють успіх і, як правило, легко її досягають. Прагнуть до визнання. Якщо їх робота їм до душі, вони домагаються в ній великих успіхів (посилання на фото звіт).

БЛАКИТНИЙ КОЛІР — КОЛІР ВОДИ, ЖИВИ, РАДІЙ І ДАЛІ ЙДИ!

 

ДЕНЬ 3 — ЗЕЛЕНИЙ!

Зелений колір природи, життя, весни. Самий “природний” колір заворожує балансом теплоти і прохолоди. Для кожної людини підсвідомо зелений колір означає зростання, розвиток і гармонію в природі. Як зелена травичка, яка радує всіх після довгої, холодної і безбарвної зими (посилання на фото звіт).

ЗЕЛЕНИЙ КОЛІР — КОЛІР ЖИТТЯ, ПРИРОДИ ТА НАТХНЕННЯ!

 

ДЕНЬ 4 — ЧЕРВОНИЙ!

Червоний колір часто асоціюється з сильними емоціями, пристрастю та енергією. У багатьох культурах червоний символізує любов, хоробрість та владу. У Китаї червоний є символом удачі та процвітання, тоді як в Індії він є священним кольором, що представляє богиню Дургу. У західних культурах червоний часто пов’язується з любов’ю, Днем святого Валентина та серцем.
Крім емоційних асоціацій, червоний також пов’язується з попередженням та увагою. Знаки зупинки, попереджувальні вогні та пожежні машини — усі вони використовують червоний, щоб привернути нашу увагу та сигналізувати про небезпеку (посилання на фото звіт).

 

ДЕНЬ 5 — БІЛИЙ!

Білий колір в українській народній символіці Бі́ла ба́рва в українській народній символіці символ чистоти: «Я матері догоджу, постіль білу постелю». «Взяв білу сорочку» — себто, чисту (за словником Грінченка). Відповідно до цього, білий колір символ і моральної чистоти: «Не жаль мені тої хустки, що на біло пряла. Білий колір часто символізує простоту, непорочність і чистоту. Білий колір, який часто використовується для надання контрастності, має чистий, нейтральний відтінок, який не перевантажує ваш дизайн (посилання на фото звіт).